Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agility

24. 3. 2009

Agility je strašně bezva způsob jak si protáhnout nohy. Chodím s paničkou pravidelně na cvičák na Chlum, kde cvičím i s ostatními pejsky. Jediné, co mi trochu vadí je čekání, zatímco ostatní pejskové cvičí. To na ně pak vždycky štěkám a snažím se, aby to bylo co nejhlasitější.

A o co při cvičení jde? To je právě to, co přesně nevím. Panička se sice snaží, ale to mě nijak netrápí. Baví mě probíhat tunely, ale panička občas chce, abych dělala i něco jiného. Minulý týden byla strašně šťastná, když jsem začala skákat přes překážky. Předtím jsem je totiž vždycky obíhala nebo podlézala. Nejvíc mě bavilo, když spolu s Marcelkou dávali několik bočnic vedle sebe, abych neobíhala, nebo když mi dávali několik tyček nad sebe, abych nemohla podlézat. Potom se vždycky tak pěkně divili, když se mi to povedlo!

Co ale pořád nechápu, je slalom. Panička mi tedy na zahradě postavila uličku a tou probíhám, ale nevím, proč mě neodmění, když běžím vedle. Budu se asi muset ještě otočit za ocáskem. Jo, to určitě bude ono - chce tam tu otočku.